Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF2512FT1R21
Permintaan Quote
Melayu
3348230Image RMCF2512FT1R21.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2512FT1R21
  • Nombor Bahagian
    RMCF2512FT1R21
  • Penerangan
    RES 1.21 OHM 1% 1W 2512
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±400ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    2512
  • Saiz / Dimensi
    0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
  • Mod panel
    1.21 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • Pakej / Kes
    2512 (6432 Metric)
  • Nama lain
    RMC 1 1.21 1% R