Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF2512FT4M42
Permintaan Quote
Melayu
1504271Image RMCF2512FT4M42.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2512FT4M42
  • Nombor Bahagian
    RMCF2512FT4M42
  • Penerangan
    RES 4.42M OHM 1% 1W 2512
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    2512
  • Saiz / Dimensi
    0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
  • Mod panel
    4.42 MOhms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • Pakej / Kes
    2512 (6432 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • ciri-ciri
    Automotive AEC-Q200
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    4.42 MOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film