Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF2512JT27R0
Permintaan Quote
Melayu
1152164Image RMCF2512JT27R0.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2512JT27R0
  • Nombor Bahagian
    RMCF2512JT27R0
  • Penerangan
    RES 27 OHM 5% 1W 2512
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
  • Mod panel
    27 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • Nama lain
    RMC 1 27 5% R