Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCP2010FT68R0
Permintaan Quote
Melayu
4239535Image RMCP2010FT68R0.Stackpole Electronics, Inc.
RMCP2010FT68R0
  • Nombor Bahagian
    RMCP2010FT68R0
  • Penerangan
    RES 68 OHM 1% 1W 2010
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • Mod panel
    68 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    2010 (5025 Metric)
  • Nama lain
    RMCP2010FT68R0CT
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Penerangan terperinci
    68 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film