Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCP2010JT820K
Permintaan Quote
Melayu
3410362Image RMCP2010JT820K.Stackpole Electronics, Inc.
RMCP2010JT820K
  • Nombor Bahagian
    RMCP2010JT820K
  • Penerangan
    RES 820K OHM 5% 1W 2010
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    2010
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • Mod panel
    820 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • Pakej / Kes
    2010 (5025 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Penerangan terperinci
    820 kOhms ±5% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film