Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCP2512JT10R0
Permintaan Quote
Melayu
RMCP2512JT10R0
  • Nombor Bahagian
    RMCP2512JT10R0
  • Penerangan
    RES 10 OHM 5% 2W 2512
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    2512
  • Saiz / Dimensi
    0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
  • Mod panel
    10 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • Pakej / Kes
    2512 (6432 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Penerangan terperinci
    10 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film