Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RNCF0201DTC332R
Permintaan Quote
Melayu
RNCF0201DTC332R
  • Nombor Bahagian
    RNCF0201DTC332R
  • Penerangan
    RES 332 OHM 0.5% 1/32W 0201
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.5%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0201
  • Saiz / Dimensi
    0.023" L x 0.011" W (0.58mm x 0.29mm)
  • Mod panel
    332 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.03W, 1/32W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.011" (0.28mm)
  • Penerangan terperinci
    332 Ohms ±0.5% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film