Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RNCF0402BTC953R
Permintaan Quote
Melayu
3971806Image RNCF0402BTC953R.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0402BTC953R
Dalam stok
10000+
  • Nombor Bahagian
    RNCF0402BTC953R
  • Penerangan
    RES 953 OHM 0.1% 1/16W 0402
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0402
  • Saiz / Dimensi
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Mod panel
    953 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.063W, 1/16W
  • Pakej / Kes
    0402 (1005 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.014" (0.35mm)
  • Penerangan terperinci
    953 Ohms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film