Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RNCF0402DTC42R2
Permintaan Quote
Melayu
4647139Image RNCF0402DTC42R2.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0402DTC42R2
Dalam stok
10000+
  • Nombor Bahagian
    RNCF0402DTC42R2
  • Penerangan
    RES 42.2 OHM 0.5% 1/16W 0402
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.5%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0402
  • Saiz / Dimensi
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Mod panel
    42.2 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.063W, 1/16W
  • Pakej / Kes
    0402 (1005 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.014" (0.35mm)
  • ciri-ciri
    Automotive AEC-Q200
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    42.2 Ohms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film