Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RNCF0603DTC46R4
Permintaan Quote
Melayu
3868250Image RNCF0603DTC46R4.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0603DTC46R4
Dalam stok
5000+
  • Nombor Bahagian
    RNCF0603DTC46R4
  • Penerangan
    RES 46.4 OHM 0.5% 1/10W 0603
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.5%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0603
  • Saiz / Dimensi
    0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
  • Mod panel
    46.4 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.1W, 1/10W
  • Pakej / Kes
    0603 (1608 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • ciri-ciri
    Automotive AEC-Q200
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    46.4 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film