Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RNCF0805BTC232K
Permintaan Quote
Melayu
6700399Image RNCF0805BTC232K.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0805BTC232K
Dalam stok
5000+
  • Nombor Bahagian
    RNCF0805BTC232K
  • Penerangan
    RES 232K OHM 0.1% 1/8W 0805
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0805
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Mod panel
    232 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.125W, 1/8W
  • Pakej / Kes
    0805 (2012 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • ciri-ciri
    Automotive AEC-Q200
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    232 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film