Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RNCF0805DKC93R1
Permintaan Quote
Melayu
4082409Image RNCF0805DKC93R1.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0805DKC93R1
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    RNCF0805DKC93R1
  • Penerangan
    RES 93.1 OHM 0.5% 1/8W 0805
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.5%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0805
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Mod panel
    93.1 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.125W, 1/8W
  • Pakej / Kes
    0805 (2012 Metric)
  • Nama lain
    RNC 20 T2 93.1 0.5% I