Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RNCF0805DTC3R40
Permintaan Quote
Melayu
RNCF0805DTC3R40
  • Nombor Bahagian
    RNCF0805DTC3R40
  • Penerangan
    RES 3.4 OHM 0.5% 1/8W 0805
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.5%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0805
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Mod panel
    3.4 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.125W, 1/8W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Penerangan terperinci
    3.4 Ohms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film