Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RNCF0805DTC41K7
Permintaan Quote
Melayu
1282785Image RNCF0805DTC41K7.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0805DTC41K7
  • Nombor Bahagian
    RNCF0805DTC41K7
  • Penerangan
    RES 41.7K OHM 0.5% 1/8W 0805
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.5%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0805
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Mod panel
    41.7 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.125W, 1/8W
    0805 (2012 Metric)
  • Nama lain
    RNC 20 T2 41.7K 0.5% R