Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RNCF1206BKC392R
Permintaan Quote
Melayu
3786896Image RNCF1206BKC392R.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF1206BKC392R
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    RNCF1206BKC392R
  • Penerangan
    RES 392 OHM 0.1% 1/4W 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    1206
  • Saiz / Dimensi
    0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
  • Mod panel
    392 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
    1206 (3216 Metric)
  • Nama lain
    RNC 32 T2 392 0.1% I