Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RNCF1206BKT976R
Permintaan Quote
Melayu
381762
RNCF1206BKT976R
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    RNCF1206BKT976R
  • Penerangan
    RES 976 OHM 0.1% 1/4W 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.1%
  • suhu Pekali
    ±10ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
  • Mod panel
    976 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Penerangan terperinci
    976 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film