Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RNCF1206BTC2K55
Permintaan Quote
Melayu
2505985Image RNCF1206BTC2K55.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF1206BTC2K55
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RNCF1206BTC2K55
  • Penerangan
    RES 2.55K OHM 0.1% 1/3W 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    1206
  • Saiz / Dimensi
    0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
  • Siri
    RNCF
  • Mod panel
    2.55 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.333W, 1/3W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1206 (3216 Metric)
  • Nama lain
    RNC 32 T2 2.55K 0.1% R