Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RNCF1206BTC63R4
Permintaan Quote
Melayu
RNCF1206BTC63R4
  • Nombor Bahagian
    RNCF1206BTC63R4
  • Penerangan
    RES 63.4 OHM 0.1% 1/3W 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
  • Mod panel
    63.4 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.333W, 1/3W
    1206 (3216 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • ciri-ciri
    Automotive AEC-Q200
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    63.4 Ohms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film