Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RNCF1206DTC14R3
Permintaan Quote
Melayu
1967859Image RNCF1206DTC14R3.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF1206DTC14R3
  • Nombor Bahagian
    RNCF1206DTC14R3
  • Penerangan
    RES 14.3 OHM 0.5% 1/3W 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.5%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    1206
  • Saiz / Dimensi
    0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
  • Mod panel
    14.3 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.333W, 1/3W
    1206 (3216 Metric)
  • Nama lain
    RNC 32 T2 14.3 0.5% R