Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RNCF1206DTC1R07
Permintaan Quote
Melayu
RNCF1206DTC1R07
  • Nombor Bahagian
    RNCF1206DTC1R07
  • Penerangan
    RES 1.07 OHM 0.5% 1/4W 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.5%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    1206
  • Saiz / Dimensi
    0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
  • Mod panel
    1.07 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Penerangan terperinci
    1.07 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film