Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RNCF1206DTC4K53
Permintaan Quote
Melayu
6362299Image RNCF1206DTC4K53.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF1206DTC4K53
  • Nombor Bahagian
    RNCF1206DTC4K53
  • Penerangan
    RES 4.53K OHM 0.5% 1/3W 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.5%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
  • Mod panel
    4.53 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.333W, 1/3W
    1206 (3216 Metric)
  • Nama lain
    RNC 32 T2 4.53K 0.5% R