Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RNCF1206TKT250R
Permintaan Quote
Melayu
4424427Image RNCF1206TKT250R.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF1206TKT250R
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    RNCF1206TKT250R
  • Penerangan
    RES 250 OHM 0.01% 1/4W 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.01%
  • suhu Pekali
    ±10ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    1206
  • Saiz / Dimensi
    0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
  • Mod panel
    250 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • Pakej / Kes
    1206 (3216 Metric)
  • Nama lain
    RNC 32 TB 250 0.01% I