Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RNCF1210BTC2M37
Permintaan Quote
Melayu
RNCF1210BTC2M37
  • Nombor Bahagian
    RNCF1210BTC2M37
  • Penerangan
    RES 2.37M OHM 0.1% 1/4W 1210
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    1210
  • Saiz / Dimensi
    0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm)
  • Mod panel
    2.37 MOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • Pakej / Kes
    1210 (3225 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Penerangan terperinci
    2.37 MOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film