Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RNCF2010BTC31R6
Permintaan Quote
Melayu
RNCF2010BTC31R6
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
4000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RNCF2010BTC31R6
  • Penerangan
    RES SMD 31.6 OHM 0.1% 1/3W 2010
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - AC
  • Voltan - Kerja
    0.333W, 1/3W
  • Voltan - Breakdown
    2010
  • Ketebalan (Max)
    ±50ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
  • Siri
    RNCF
  • Rosh Status
    Tape & Reel (TR)
  • polarisasi
    2010 (5025 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Nombor Bahagian pengilang
    RNCF2010BTC31R6
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • ciri-ciri
    Automotive AEC-Q200
  • FIFO
    2
  • berkembang Penerangan
    31.6 Ohm ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    ±0.1%
  • Penerangan