Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RNCF2010DKE2R67
Permintaan Quote
Melayu
429419
RNCF2010DKE2R67
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    RNCF2010DKE2R67
  • Penerangan
    RES 2.67 OHM 0.5% 1/4W 2010
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.5%
  • suhu Pekali
    ±25ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
  • Mod panel
    2.67 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Penerangan terperinci
    2.67 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film