Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RNCF2512BTC1M15
Permintaan Quote
Melayu
RNCF2512BTC1M15
  • Nombor Bahagian
    RNCF2512BTC1M15
  • Penerangan
    RES 1.15M OHM 0.1% 1/2W 2512
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
  • Mod panel
    1.15 MOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Penerangan terperinci
    1.15 MOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film