Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RNCF2512DTC2M10
Permintaan Quote
Melayu
RNCF2512DTC2M10
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
4000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RNCF2512DTC2M10
  • Penerangan
    RES 2.1M OHM 0.5% 1/2W 2512
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.5%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    2512
  • Saiz / Dimensi
    0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
  • Siri
    RNCF
  • Mod panel
    2.1 MOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    2512 (6432 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • ciri-ciri
    Automotive AEC-Q200
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    2.1 MOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film