Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RNCF2512DTC2R67
Permintaan Quote
Melayu
RNCF2512DTC2R67
  • Nombor Bahagian
    RNCF2512DTC2R67
  • Penerangan
    RES 2.67 OHM 0.5% 1W 2512
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.5%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
  • Mod panel
    2.67 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Penerangan terperinci
    2.67 Ohms ±0.5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film