Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RNF12DTD1K20
Permintaan Quote
Melayu
1239708Image RNF12DTD1K20.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12DTD1K20
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RNF12DTD1K20
  • Penerangan
    RES 1.2K OHM 1/2W .5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.5%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
  • Siri
    RNF
  • Mod panel
    1.2 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    RN 1/2 T1 1.2K 0.5% R