Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RNF12FAD6K81
Permintaan Quote
Melayu
4612476Image RNF12FAD6K81.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FAD6K81
Dalam stok
2000+
  • Nombor Bahagian
    RNF12FAD6K81
  • Penerangan
    RES 6.81K OHM 1/2W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
  • Mod panel
    6.81 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Nama lain
    RN 1/2 T1 6.81K 1% T