Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RNF12FTD243K
Permintaan Quote
Melayu
4778441Image RNF12FTD243K.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FTD243K
  • Nombor Bahagian
    RNF12FTD243K
  • Penerangan
    RES 243K OHM 1/2W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
  • Mod panel
    243 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
  • Nama lain
    RNF 1/2 T1 243K 1% R