Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RNF12JTD39K0
Permintaan Quote
Melayu
4902989Image RNF12JTD39K0.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12JTD39K0
  • Nombor Bahagian
    RNF12JTD39K0
  • Penerangan
    RES 39K OHM 1/2W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
  • Mod panel
    39 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
  • Nama lain
    RN 1/2 T1 39K 5% R