Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RNF14BAD11K1
Permintaan Quote
Melayu
4291356Image RNF14BAD11K1.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BAD11K1
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RNF14BAD11K1
  • Penerangan
    RES 11.1K OHM 1/4W .1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Siri
    RNF
  • Mod panel
    11.1 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    RN 1/4 T1 11.1K 0.1% T