Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RNF14BAE37K9
Permintaan Quote
Melayu
3086090Image RNF14BAE37K9.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BAE37K9
Dalam stok
2500+
  • Nombor Bahagian
    RNF14BAE37K9
  • Penerangan
    RES 37.9K OHM 1/4W .1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.1%
  • suhu Pekali
    ±25ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Mod panel
    37.9 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Nama lain
    RN 1/4 T9 37.9K 0.1% T