Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RNF14BTD2K61
Permintaan Quote
Melayu
6490105Image RNF14BTD2K61.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BTD2K61
Dalam stok
5000+
  • Nombor Bahagian
    RNF14BTD2K61
  • Penerangan
    RES 2.61K OHM 1/4W .1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Mod panel
    2.61 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    RN 1/4 T1 2.61K 0.1% R