Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RNF14DTD255K
Permintaan Quote
Melayu
RNF14DTD255K
  • Nombor Bahagian
    RNF14DTD255K
  • Penerangan
    RES 255K OHM 1/4W .5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.5%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Mod panel
    255 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    RN 1/4 T1 255K 0.5% R