Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RNF14FAE158R
Permintaan Quote
Melayu
6656456Image RNF14FAE158R.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FAE158R
  • Nombor Bahagian
    RNF14FAE158R
  • Penerangan
    RES 158 OHM 1/4W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±25ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Mod panel
    158 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Nama lain
    RN 1/4 T9 158 1% T