Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RNF14FTC27K4
Permintaan Quote
Melayu
1519797Image RNF14FTC27K4.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTC27K4
  • Nombor Bahagian
    RNF14FTC27K4
  • Penerangan
    RES 27.4K OHM 1/4W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Mod panel
    27.4 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • Nama lain
    RN 1/4 T2 27.4K 1% R