Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RNF14FTD88R7
Permintaan Quote
Melayu
3449243Image RNF14FTD88R7.Stackpole Electronics Inc.
RNF14FTD88R7
  • Nombor Bahagian
    RNF14FTD88R7
  • Penerangan
    RES 88.7 OHM 1/4W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - AC
  • Voltan - Kerja
    0.25W, 1/4W
  • Voltan - Breakdown
    Axial
  • Ketebalan (Max)
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Siri
    RNF
  • Rosh Status
    Tape & Reel (TR)
  • polarisasi
    Axial
  • Nama lain
    RN 1/4 T1 88.7 1% R