Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RNF14FTE1K91
Permintaan Quote
Melayu
6324542Image RNF14FTE1K91.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTE1K91
  • Nombor Bahagian
    RNF14FTE1K91
  • Penerangan
    RES 1.91K OHM 1/4W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±25ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Mod panel
    1.91 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    RN 1/4 T9 1.91K 1% R