Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RNF14FTE9K09
Permintaan Quote
Melayu
3356108Image RNF14FTE9K09.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTE9K09
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RNF14FTE9K09
  • Penerangan
    RES 9.09K OHM 1/4W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±25ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Siri
    RNF
  • Mod panel
    9.09 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    RN 1/4 T9 9.09K 1% R