Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RNF14GTD22R0
Permintaan Quote
Melayu
RNF14GTD22R0
  • Nombor Bahagian
    RNF14GTD22R0
  • Penerangan
    RES 22 OHM 1/4W 2% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±2%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Mod panel
    22 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    RN 1/4 T1 22 2% R