Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RNF14JTD1R50
Permintaan Quote
Melayu
RNF14JTD1R50
  • Nombor Bahagian
    RNF14JTD1R50
  • Penerangan
    RES 1.5 OHM 1/4W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Mod panel
    1.5 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • Nama lain
    RN 1/4 T1 1.5 5% R