Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RNF14JTD30K0
Permintaan Quote
Melayu
1599598Image RNF14JTD30K0.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14JTD30K0
  • Nombor Bahagian
    RNF14JTD30K0
  • Penerangan
    RES 30K OHM 1/4W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Mod panel
    30 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • Nama lain
    RN 1/4 T1 30K 5% R