Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RNF18BTD69K8
Permintaan Quote
Melayu
3804464Image RNF18BTD69K8.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18BTD69K8
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RNF18BTD69K8
  • Penerangan
    RES 69.8K OHM 1/8W .1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
  • Siri
    RNF
  • Mod panel
    69.8 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.125W, 1/8W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    RN 1/8 T1 69.8K 0.1% R