Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RNF18BTE232R
Permintaan Quote
Melayu
1075412Image RNF18BTE232R.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18BTE232R
  • Nombor Bahagian
    RNF18BTE232R
  • Penerangan
    RES 232 OHM 1/8W 0.1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.1%
  • suhu Pekali
    ±25ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
  • Mod panel
    232 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.125W, 1/8W
    Axial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    232 Ohms ±0.1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film