Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RNF18FBD1K91
Permintaan Quote
Melayu
3406175Image RNF18FBD1K91.Stackpole Electronics Inc.
RNF18FBD1K91
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    RNF18FBD1K91
  • Penerangan
    RES 1.91K OHM 1/8W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - AC
  • Voltan - Kerja
    0.125W, 1/8W
  • Voltan - Breakdown
    Axial
  • Ketebalan (Max)
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
  • Siri
    RNF
  • Rosh Status
    Bulk
  • polarisasi
    Axial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Nombor Bahagian pengilang
    RNF18FBD1K91
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Flame Retardant Coating, Safety
  • FIFO
    2
  • berkembang Penerangan
    1.91k Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    ±1%
  • Penerangan
    RES 1.91K OHM 1/8W 1% AXIAL