Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RNF18FTD1R15
Permintaan Quote
Melayu
4580964Image RNF18FTD1R15.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTD1R15
  • Nombor Bahagian
    RNF18FTD1R15
  • Penerangan
    RES 1.15 OHM 1/8W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
  • Mod panel
    1.15 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.125W, 1/8W
    Axial
  • Nama lain
    RN 1/8 T1 1.15 1% R