Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RNF18FTE100R
Permintaan Quote
Melayu
4097065Image RNF18FTE100R.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTE100R
  • Nombor Bahagian
    RNF18FTE100R
  • Penerangan
    RES 100 OHM 1/8W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±25ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
  • Mod panel
    100 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.125W, 1/8W
    Axial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    100 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film