Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RNF18JTD20K0
Permintaan Quote
Melayu
6667153Image RNF18JTD20K0.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18JTD20K0
  • Nombor Bahagian
    RNF18JTD20K0
  • Penerangan
    RES 20K OHM 1/8W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
  • Mod panel
    20 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.125W, 1/8W
    Axial
  • Nama lain
    RN 1/8 T1 20K 5% R